۰۹۲۱۷۸۸۹۳۷۳ سفارش استند تسلیت و تاج گل تسلیت و استند تشکر

جزئیات وبلاگ

به افراد نیازمند کمک کنید

  • صفحه اصلی / اخبار موسسه خیریه سکال / ۱۴ سالگی زمانی…
۱۴ سالگی زمانی است برای پایان و یا شروع یک زندگی

۱۴ سالگی زمانی است برای پایان و یا شروع یک زندگی

فلج مغزی عارضه‌ای ست که در زمان تولد برای کودکان تازه متولدشده اتفاق می‌افتد و دلیل آن کمبود سطح اکسیژن به کودک هنگام تولد رخ می‌دهد که باعث کاهش سطح اکسیژن در مغز و بروز عارضه‌های فیزیکی در کودک می‌گردد.

عوارض ناشی از این کاهش اکسیژن در مغز می‌تواند منجر به از کار افتادن بخشی از اعضای بدن یا از کارافتادگی کل بدن یا قدرت تکلم و یا تحرک سر شود.

در صورتی که کودک از ابتدا نزد متخصص ارجاع داده شود و با تشخیص زودهنگام با فیزیوتراپی ٬گفتاردرمانی و کاردرمانی در بعضی از موارد بهبودی صددرصدی حاصل می‌گردد. گاها عارضه فلج مغزی را به‌اشتباه با عقب‌افتادگی ذهنی و یا سایر بیماری‌های مشابه اشتباه می‌گیرند و کودک تا سالهای سال با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کند. درحالی‌که درمان این کودکان فقط تا قبل از ۱۴ سالگی امکان‌پذیر است با تشخیص درست و به هنگام می‌توان زندگی دوباره به آنها بخشید.

 

 

موسسه خیریه سگال در راستای کمک‌رسانی به خانواده‌های این عزیزان در جهت تامین هزینه‌های دارو و درمان و فرهنگ‌سازی در زمینه این بیماری فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز نمود. این موسسه با جلب کمک‌های نقدی خیرین عزیز تا به امروز فعالیت خود را حفظ و اجرایی نموده است . ما امیدواریم که با جذب کمک‌های بیشتر در صدد آن برآییم که کودکان بیشتری را تحت حمایت و پوشش این موسسه قرار دهیم و این را مثمر ثمر نخواهد شد مگر با مساعدت و همیاری شما عزیزان

راه‌های کمک به این کودکان معصوم

  1. کمک نقدی

  2. درمانیاری

  3. استند تسلیت

  4. دریافت قلک

  5. تاج گل تسلیت

 

 

لینک رپورتاژ آگهی این مطلب در سایت های دیگر:

سایت نمناک

سایت موبنا

 

3 نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *