۰۹۲۱۷۸۸۹۳۷۳ سفارش استند تسلیت و تاج گل تسلیت و استند تشکر

جزئیات وبلاگ

به افراد نیازمند کمک کنید

  • صفحه اصلی / اخبار موسسه خیریه سکال / قطار سگال در…

قطار سگال در استان سیستان و بلوچستان توقف کرد!

 

قطار سگال در استان سیستان و بلوچستان توقف کرد!

 

 

موسسه خیریه سگال بنا بر رسالت خود جهت امداد رسانی به کودکان فلج مغزی (CP) در کشور عزیزمان ایران گام اول خود رادر سال ۱۳۹۶ برداشته است ، حال بعد از گذشت دو سال و سپری کردن موانع و چالشهایی بسیار این موسسه شروع به کمک رسانی به استان های محروم از جمله استان سیستان و بلوچستان نموده است تا نه تنها کودکان پایتخت بلکه کودکان سراسر ایران تحت حمایت و کمک رسانی قرار بگیرند.

موسسه خیریه سگال در راستای این رسالت خود و با سعی و تلاش های زیاد و همچنین کمک و مساعدت شما خیرین گرامی این موسسه بالاخره مجوز فعالیت خود در استان سیستان و بلوچستان را گرفت به زودی با برپایی دفتر نمیاندگی موسسه خیریه سگال در این استان کمک رسانی به کودکان داراری بیماری فلج مغزی (CP) آغاز میکند .

خیرین و حامیان عزیز موسسه خیریه سگال همیشه مدیون زحمات بی شاعبه شما بوده است و از اینکه تا این لحظه ما و این کودکان را تنها نگذاشته اید بسیار سپاسگذاریم.

خیرین عزیزی که در استان سیستان و بلوچستان سکونت دارند و خواهان کمک رسانی به این کودکان هستند میتوانند با مراجه سایت و صفحه لینک کمک آنلاین اقدام به کمک آنلاین نماییند و یا با مراجعه به صفحه استند تسلیت و تاج کل ختم میتوانند با سفارش از سایت ما کمک رسانی غیر مستقیم نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *