۰۹۲۱۷۸۸۹۳۷۳ سفارش استند تسلیت و تاج گل تسلیت و استند تشکر

جزئیات وبلاگ

به افراد نیازمند کمک کنید

شب یلدا

شب یلدا

شب یلدا

«شب یلدا» که به عنوان یکی از شب‌های مقدس در ایران باستان مطرح بوده به‌صورت رسمی در تقویم ایرانیان باستان از سال ۵۰۲ قبل از میلاد در زمان داریوش یکم به تقویم رسمی ایرانیان باستان راه یافت. چله و جشن‌هایی که در این شب برگزار می‌شود، یک سنت باستانی است. مردم روزگاران دور و گذشته، که کشاورزی، بنیان زندگی آنان را تشکیل می‌داد و در طول سال با سپری شدن فصل‌ها و تضادهای طبیعی خوی داشتند، بر اثر تجربه و گذشت زمان توانستند کارها و فعالیت‌های خود را با گردش خورشید و تغییر فصول و بلندی و کوتاهی روز و شب و جهت و حرکت و قرار ستارگان تنظیم کنند.

در این روزهای سرد پاییزی که به آخر فصل نزدیک میشویم و به سرمای سفید نزدیک میشویم ،باهم بودن و دور همی های خانوادگی تنها بهانه ای میخواهد که در کنار هم باشیم و ساعاتی هرچند کم باهم هم صحبت شویم و خاطرات خوشی داشته باشیم . به رسم این دور همی ها بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی کاردرمانی و گفتاردرمانی نورافشان طی مراسمی شب یلدا را به فال نیک گرفته و دور همی ای دوستانه و صمیمی ترتیب داد که در این مراسم با برگزاری جشن و موسیقی زنده سعی در شادی و بازی کودکان این بیمارستان و همچنین بالاخص کودکان CP داشته اند.

با دعوت رسمی از طرف مدیر عامل بیمارستان نورافشان جناب آقای دکتر امام وردی از موسسه خیریه سگال رئیس هیئت مدیره آقای داریوش مغانی و مدیر عامل خانم سحر خانلی به همراه جمعی از کودکان CP و خانواده هایشان در این مراسم شرکت کردند ، این مراسم با اجرای سخنرانی و تجلیل و شعرخوانی به همراه اجرای موسیقی زنده همراه بود که شبی زیبا و بیادماندنی را برای همه ی دعوت کنند گان ساختند .

در زیر توجه شما را به عکس هایی از این مراسم جلب میکنیم ، امیدواریم که خندهای بهشتی این کودکان همیشه جاودان و پایدار باشد .

 

1 نظرات

  • با سلام و خداقوت به تمام عزیزانی که عاشقانه از فرزندان ایران عزیزمان حمایت و مراقبت میکنند . با سپاس از تمامی زحمت های شما عزیزان و تشکر بابت ثبت لحظه های قشنگ برای این کودکان که لبخندشان باعث دلگرمی و امید برای مردم و خانواده هایشان است . به امید آن روزی که این عزیزان به استقلال فردی خود دست پیدا کنند . موفق و پیروز باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *