۰۹۲۱۷۸۸۹۳۷۳ سفارش استند تسلیت و تاج گل تسلیت و استند تشکر

جزئیات وبلاگ

به افراد نیازمند کمک کنید

  • صفحه اصلی / اخبار موسسه خیریه سکال / تاج گل مصنوعی
تاج گل مصنوعی

تاج گل مصنوعی

تاج گل مصنوعی

نبینى باغبان چون گل بکارد

چه مایه غم خورد تا گل بر آرد

به روز و شب بود بى صبر و بى خواب

گهى پیراید او را گه دهد آب

 

گل علاوه بر سمبل زیبایی، یکی از هدایایی است که نشان دهنده ی احساسات و عواطف انسان در شرایط مختلف است. هدیه دادن گل برای هدیه گیرنده احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا” نشانه ی علاقه و صمیمیت هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود، مخصوصا در مراسم ترحیم با ارسال یک تاج گل ترحیم و یا استند تسلیت می توان نشان علاقه و صمیمیت خود را ابراز داشت.

موسسه خیریه سگال در راستای کمک رسانی به کودکان فلج مغزی اقدام به ارایه تاج گل تسلیت و استند ترحیم نموده است که با سفارش تاج گل ترحیم از این موسسه هم تاج گل ارزان و مقرون به صرفه خریداری کنید و هم اینکه در تامین هزینه های دارو درمان کودکان فلج مغزی یاری رسان خانواده های این کودکان عزیز باشید.

بهترین استفاده ای که می توان از این هدیه ی شادی بخش نمود آن است که گل های مختلف را در معانی متفاوت به عزیزان مان و آن هایی که دوست شان داریم هدیه بدهیم. این کار موجب می شود تا موجی از شادمانی و احساس صمیمیت و رضایت در وجود آن ها به حرکت درآید و غم و اندوه و مشکلات را مورد هجوم قرار دهد، علاقه افزایش می یابد و محبت ها پایدارتر می شود.

با اهدای گل عواطف و احساسات خود را بیان کنیم و دیگران را شگفت زده نماییم. دست کم با این کار طراوت، شادابی، خنده و صمیمیت جای سلام و احوال پرسی روزمره و تکراری مارا خواهد گرفت و در وجود طرف مقابل غوغایی شگفت انگیز به پا خواهد شد.

سفارش تاج گل تسلیت بدین صورت است که با مراجعه به سایت موسسه خیریه سگال درخواست خود را برای سفارش تاج گل ترحیم ثبت نمایید و تنها با پرداخت ۱۵۰ هزار تومان تاج گل مصنوعی تسلیت به ارزش واقعی ۷۰۰ هزارتومانی دریافت نمایید . باشد که با اهدای تاج گل سگال و نمادی از همدردی در این امر خیر سهیم باشید.

واحد تاج گل

دفتر مرکزی:

    ۰۲۱-۷۷۷۳۹۴۳۵

آقای میرفضلی:

۰۹۲۱۷۸۸۹۳۷۳

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *